Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,75 zł , zmiana od tamtej pory: 25,37%

Re: Przeczytajcie ten artykuł. może ostudzi nieuzasadniony optymizm co

Zgłoś do moderatora
Danny to raczej chyba jarof ma racje przestudiuj sobie przychody rainbowa z roku na rok rosły a i wygoda ma znaczenie ja także choć znam angielski wole się niczym nie zaprzatac głowy w czasie urlopu ustalam sobie termin podpisuje umowę i fru a tak szukaj hotelu taniego samolotu a to taksówka itp. a chcąc sobie urozmaicić pobyc często jeździmy tylko ze sniadaniem a miałem raz okazje porównać wyjazd do Tajlandii znajomi sami organizowali ja z biura byli lepsi o 300zł na łebka i czy to warto

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -0,71% 21,00 2022-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.