Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,90 zł , zmiana od tamtej pory: 32,08%

Re: Przeczytajcie ten artykuł. może ostudzi nieuzasadniony optymizm co

Zgłoś do moderatora
Marzenia.
"Nie mają pracowników" ? a kto im robi obsługę całej sprzedaży ( w 2019 przewalili ponad 1 MLD)
"Nie mają kosztów" ? A stałe punkty sprzedaży , biura własne itp ?
"odrodzą jak feniks" - kiedy i z czego i za co ? Przecież zasada czarterów oparta jest o zasadę łańcuchów cotygodniowego wypełnienia samolotów z wielu lotnisk, do wielu hoteli (masowych).... więc jaki Feniks ? Masz chyba zadanie "dobrej wróżki" bo prawdziwa wieszczka nie pisała by takich głupstw ... patrzcie na notowania TUI .... ciągle i ustawicznie w dół... z 11 Euro do 3 dziś

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -0,71% 21,00 2022-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.