Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,45 zł , zmiana od tamtej pory: 20,34%

Re: Przeczytajcie ten artykuł. może ostudzi nieuzasadniony optymizm co

Zgłoś do moderatora
No niestety kolego, ale kulą w płot. Sprzedaż wycieczek w pakietach w biurach podróży to za kilka lat będzie przeszłość. Ludzie coraz częściej sami sobie wszystko skladają, szczególnie młodzież która bez problemu ogarnia oferty lotów i noclegów i zna angielski. Wiem co mowie, bo pracowałem w branży turystycznej kilka lat. Ostatnie lata byly dobre dla branży, bo generalnie coraz więcej ludzi podróżuje, ale stosunek sprzedawanych ofert w biurach podróży w odniesieniu do tych które ludzie sobie organizują samodzielnie spada od kilku lat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -0,71% 21,00 2022-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.