Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,45 zł , zmiana od tamtej pory: 24,36%

Re: Przeczytajcie ten artykuł. może ostudzi nieuzasadniony optymizm co

Zgłoś do moderatora
Żeby nie było nie jestem ani pesymistą, ani optymistą, bardziej - realistą. Mieszkam w Rzymie i tu już wiemy, że na 100% wakacje spędziemy (przy dobrych wiatrach w Italii!!! a MOŻE - w co wątpię - maksymalnie w Europie!). Inwestowanie w spółki zajmujące się sprzedażą wycieczek jest dla mnie szaleństwem! Sam nigdy nie korzystam z biur, zamawiam na 2 bardzo znanych portalach hotele i na innych 3 znanych szukam biletów. Jak dla mnie inwestowanie obecnie w tego typu spółki to naprawdę samobójstwo! Ale każdy ma swoją głowę. Wasza kasa, Wasze ryzyko. Róbta co chceta!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW 0,46% 21,70 2022-06-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.