Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,45 zł , zmiana od tamtej pory: 19,20%

Re: Przeczytajcie ten artykuł. może ostudzi nieuzasadniony optymizm co

Zgłoś do moderatora
Masz racje z tymi wycieczkami w ofercie chyba czytałem wprowadzeniu takiej usługi...bardzo przepraszam za moją pomyłkę Niemniej widać ze coś się zaczyna ruszać wizzair przysłał mi ze ruszają już z UK i Austrii dlatego można się spodziewać szybszego otwarcia takie jest moje zdanie oczywiscie każdy może mieć inne niemniej życzę powodzenia wszystkim w tym czasie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW 4,42% 20,80 2022-08-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.