Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,00 zł , zmiana od tamtej pory: 27,21%

Re: Przeciętnego Kowalskiego nie stać już na mieszkanie

Zgłoś do moderatora
Choćby ostatnie 10 lat. Mam na myśli np.łaczne dochody małżonków, a nie gówniarza 30 lat. Wielu, wielu znajomych (z pracy również, sąsiedzi) kupili m2 w ciągu ostatnich lat, niektórzy z kredytu, niektórzy gotowizną. Za gotówkę przeważnie dzieci rolników i znam przykłady, kupili jak to teraz w modzie nazywac 2-3 apart. 40-50m2. Dotacje rol., sprzedaż działek, itp. Działki oczywiście tzw. rodowe, często po dziadkach, darowizny, spadki. I nie są to odosobnione przypadki, czy moje widzimisie. Wiem o czym piszę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -0,92% 35,62 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.