Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,80 zł , zmiana od tamtej pory: -30,97%

Re: prywatne firmy nie powinny mieć pozwolenia na elektrownię atomową

Zgłoś do moderatora
Dobrze napisałeś rząd może uruchomić drukarkę i cały kraj całe państwo będzie walczyło ze skutkami degradacji środowiska A co może taka firma która ma kilka miliardów złotych chyba na waciki.
Piszę to w imię prawdy nie dla paru złotych zysku lub straty.
Chodzi o zdroworozsądkową i zasadę.
Inna sprawa że wybitny filantrop i biznesmen nie jest wiarygodnym podmiotem który zabezpieczy nas przed skutkami katastrofy.
On jest dobry w inne klocki.
Elektrownie atomowe jednak bym nie dał bo to po prostu strach o nasze dzieci i wnuki oraz nas samych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 0,46% 21,95 2022-11-29 17:01:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.