Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,55 zł , zmiana od tamtej pory: 8,11%

Re: PROTEZA KOLANA - ESPI - 2MLN DOFINANSOWANIA - link

Zgłoś do moderatora
NC to jednak ryzykowna zabawa, jest tutaj multu spółek wydmuszek
MPLVERBUM to jednak jedna z tych która od lat robi swoje, regularnie płaci dywidendę no i teraz mamy jeszcze coś co może zupełnie zmienic jej postrzeganie.
Proteza bioniczna stopy i kolana, jesli ten projekt wypali i dobiegnie do końca to w jaki sposób będzie MPL odbierane, jako spółka z obszaru programów lojalnościowych czy jako biotechnologiczna;)
Ciekawe jak jutro i w najblizszym czasie na espi zareaguje kurs...bo w arkuszu do 10zl to pustka jak w mięsnym za czasów PRL

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MPLVERBUM 0,00% 6,00 2022-07-05 14:45:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.