Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,38 zł , zmiana od tamtej pory: -34,17%

Re: Proszę pisać merytorycznie!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-30 o godz. 14:28 frajer58 napisał(a):
> Nie mogłeś go przeprosić osobiście skoro siedział obok Ciebie?
Niby jak, jak tam jest silna koniunkcja i splot ---> w jedną osobę. Sam siebie mam ucałować.? Złotymi ustami w pełne mądrości czoło
? Jak to sobie wyobrażasz istoto?. Nie każda kompozycja jest możliwa.
P.S pod koniec tyg. spłyną złe wieści :(

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 1,85% 12,10 2022-05-20 17:01:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.