Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,28 zł , zmiana od tamtej pory: -34,96%

Re: Proszę pisać merytorycznie!

Zgłoś do moderatora
Raczej pro pb (pro publico bono).
Jest to jedna osoba, ale postaci są dwie!. Nic nie zrozumiałeś jak widzę. Kilkanaście/dziesiąt wątków wcześniej masz objaśnienie.
Matołek od rozrzutu IP z  5.172.255.*. nieświadomie kłamie bo nie ma pojęcia o IT..
Dodatkowo topi czas szukając imaginacji
---
Pozr. JAcek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 3,48% 11,89 2022-05-16 17:04:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.