Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,26 zł , zmiana od tamtej pory: -34,88%

Re: Proszę pisać merytorycznie!

Zgłoś do moderatora
kenobi czemu w piątek wklejałeś skany o strajkach innej niż pkp cargo spółki łącząc to w straszeniu ,że one będą właśnie na pkp cargo? wiesz że tego samego dnia komunikat pkp był dokładnie odwrotny? pkp dogadało się z pracownikami bez dnia przestoju. czy to możliwe żebyś miał wiedzę o tym że nie będzie żadnego strajku wcześniej? mnie wystraszyłeś w piątek i nie kupiłem ale po pozytywnym komunikacie pkp wieczorem poczułem że to był duży błąd że traktowałem twoje posty poważnie. dziś znów piszesz że będzie źle, już nic nie piszesz o strajkach ciekawe, ale moje zaufanie do ciebie jest zerowe. i naprawiam mój błąd. dzisiaj mój pierwszy dzień zakupów pkp cargo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 3,48% 11,89 2022-05-16 17:04:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.