Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,40 zł , zmiana od tamtej pory: 3,14%

Re: Proszę o wypisanie wszystkiego złego na tą spółkę

Zgłoś do moderatora
haha a mi się udał sprzedać 5k za 167 i 20k po 164....
i dokładnie za kwotę ze sprzedaży łyknąłem beznadziejnie wysoko....30k w przedziale 142-151...i mam+5k od spekulantów gratis:)

ale jak to rafcyk mnie nauczył, gram jakąś tam częścią ...dobre to testuje też na innych spółkach.

a na noblu to prawie tak dałem ciała jak Ty :D wyleszczony do cna, no ale kto by pomyślał, że zacznie zarabiać:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,63% 1,44 2021-10-26 11:09:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.