Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,40 zł , zmiana od tamtej pory: 5,00%

Re: Proszę o wypisanie wszystkiego złego na tą spółkę

Zgłoś do moderatora
Nie Nobla nie tykam nie udało sie po 43 gr i pozniej juz byl strach. Nie tykam bo wlasnei 3 lata temu na fali wzrostowej wzialem 100 k po 70 gr dzien pozniej po 90 gr bylo 20 k zysku .... no ale pozniej mieliśmy crash i sprzedalem je po 20 gr 2.5 roku pozniej i Noble to jedyna spolka na której umoczylem wiekszt kapital. Dlatego nie tykam. Siedze sobie na fundamentach getin holding i bogdanka to 80 % portfela 15 % to jsw i bumech i pzu i handlowy a 5 % to spekula : devoran oze capital trakcja ale to dla zabawy zeby cos sie dzialo i żeby nie korcilo zeby bawic sie getinem i bogdanka bo to dwie pewne spolki do zrobienai 100 %

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 1,80% 1,47 2021-10-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.