Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,27 zł , zmiana od tamtej pory: 9,29%

Re: Proszę o wypisanie wszystkiego złego na tą spółkę

Mineło kilka dni.

Naprawdę nikt nie znalazł nic złego na Getin Holding ?? tak myślałem ....

Cóż korekta zaliczona... chociaż myślałem, że 1,17 dociśnie a na 1,18 się zatrzymało ale zaliczona hehe także technicy możecie gonić teraz drugą fale w okolice 2,5 zł.

Jak to znanyanal pisze technicznie poezja fundamentalnie bajka. czekamy sobie spokojnie :)

Wiecie z kursem akcji jest jak ze wszystkim .
Np. Klienci którzy kupowali ode mnie donice w zeszłym roku po 70 zł byli średnio zadowoleni . Natomiast Ci któzy teraz po 120 kupują to znacznie bardziej sobie je cenią i poziom zadowolenia wyższy.

I dobrze. Dlatego czekajcie i kupujcie getin dopiero powyżej 2 zł ;) Wtedy sprawię wam tą przyjemność i będziecie mogli ode mnie powolutku kupować :)

No nic. Jeszcze tylko dodam na koniec, że ruch spekuły był bardzo mały. Popularność spółki nie wzrosła znacznie. w szczycie byliśmy w drugiej dziesiątce. teraz ponad 40 miejsce . jak wskoczymy do pierwszej dziesiątki to będziemy mogli myślec o ewakuacji .

W 2019 Getin Holding Getin Noble i Idea Bank wszystkie były w pierwszej 10 . W tym Gtn i gnb w piewrszej 3 przez tydzień. Jak się sytuacja powtórzy przy wysokim kursie to po 3 dniowej pompie wychodze :) mam nadzieję ze będzie powyżej 3 wtedy :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 0,43% 1,39 2021-09-24 17:00:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.