Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,27 zł , zmiana od tamtej pory: 9,29%

Re: Proszę o wypisanie wszystkiego złego na tą spółkę

Zgłoś do moderatora
Mineło kilka dni.

Naprawdę nikt nie znalazł nic złego na Getin Holding ?? tak myślałem ....

Cóż korekta zaliczona... chociaż myślałem, że 1,17 dociśnie a na 1,18 się zatrzymało ale zaliczona hehe także technicy możecie gonić teraz drugą fale w okolice 2,5 zł.

Jak to znanyanal pisze technicznie poezja fundamentalnie bajka. czekamy sobie spokojnie :)

Wiecie z kursem akcji jest jak ze wszystkim .
Np. Klienci którzy kupowali ode mnie donice w zeszłym roku po 70 zł byli średnio zadowoleni . Natomiast Ci któzy teraz po 120 kupują to znacznie bardziej sobie je cenią i poziom zadowolenia wyższy.

I dobrze. Dlatego czekajcie i kupujcie getin dopiero powyżej 2 zł ;) Wtedy sprawię wam tą przyjemność i będziecie mogli ode mnie powolutku kupować :)

No nic. Jeszcze tylko dodam na koniec, że ruch spekuły był bardzo mały. Popularność spółki nie wzrosła znacznie. w szczycie byliśmy w drugiej dziesiątce. teraz ponad 40 miejsce . jak wskoczymy do pierwszej dziesiątki to będziemy mogli myślec o ewakuacji .

W 2019 Getin Holding Getin Noble i Idea Bank wszystkie były w pierwszej 10 . W tym Gtn i gnb w piewrszej 3 przez tydzień. Jak się sytuacja powtórzy przy wysokim kursie to po 3 dniowej pompie wychodze :) mam nadzieję ze będzie powyżej 3 wtedy :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 0,43% 1,39 2021-09-24 17:00:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.