Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,21 zł , zmiana od tamtej pory: 14,03%

Re: Proszę o wypisanie wszystkiego złego na tą spółkę

Zgłoś do moderatora
Tiaa. No, no Thebarex'ie' - szacun za próbę prostego wytłumaczenia zarówno tzw. 'ulicy' jak i ciągle narzekającym i szukającym winnego oraz zwykłym trollom tego co powinno być abecadłem giełdowym. Przecież decyzje każdego 'inwerstora' obarczone są sporym ryzykiem (vide: np. Idea Bank) na które się zgadzają. Szczególnie Ci niecierpliwi a mniej gracze 'long-term'. Po każdym niepowodzeniu rozpoczynają larum i szukają winnych wszędzie poza ich własnymi decyzjami.
Pozdro dla wszystkich forumowiczów a nawet tych myślących inaczej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,14% 1,38 2021-09-23 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.