Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: 15,64%

Re: Proszę o wypisanie wszystkiego złego na tą spółkę

Zgłoś do moderatora
Wszystkie aktywa sprzedane i te do sprzedania są lekko licząc wycenione na 700 mln więc tyle powinno znaleźć się w skarbcu. Po spieniężeniu na akcję powinno wychodzić okolice 3zł i po temacie. Ale ten gość LC tak namiesza że pozostanie dużo mniej albo tak obróci gotówką że pozostanie wydmuszka np z akcjami GNB zakupionymi od LC corp bv. Dobry wpis dałeś z zębem i trzeźwym myśleniem. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -2,07% 1,42 2021-09-16 12:00:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.