Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Proszę Akcjonariat o jakiś wpis CO DALEJ ?

Zgłoś do moderatora
do czego Ci info ? przeciez wszyscy doskonale wiedza, ze Wisnia za chwile i tak dodrukuje sobie za nominal 8pln akcji..... wiecej niz 10zl tu nie zobaczysz i to przy dobrych wiatrach..... powiem Ci tak kolega, wdeples w niezle gowno, poczekasz sobie jeszcze kolejne 3 latka, poza tym gdybys dokladnie czytal to w raportach i strategii zaznaczali, ze ich inwestycje sa dlugoterminowe i beda plony zbierac dopiero po uplynieciu 3-5lat

radze sprzedac i wrocic w odpowiednim momencie bo kisic bezcelu ogora jeszcze w taka spolke wtapiac pieniadze to zenada za chwile kolejne dodruki akcji zobaczycie, aktualnie jest wiele innych mocno przecenionych spolek ktore dadza duzo zarobic np ORCO :) a to bedziesz mial okacje jeszcze pewnie odkupic i to za owiele mniejsze pieniadze... popyt jest mizerny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST -2,12% 0,37 2021-10-14 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.