Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,20 zł , zmiana od tamtej pory: 5,56%

Re: Proponowana cena kompromituje zarząd!

Zgłoś do moderatora
Na miejscu PZU wystawiłbym co najwyżej część akcji tak aby w razie sprzedaży całego wystawionego pakietu nie zejść poniżej 5%. Wtedy Prochem nie zajdzie z GPW bo nie będzie można przeprowadzić przymusowego wykupu.

Ten skup nie ma większego znaczenia. Wartość akcji po skupie istotnie wzrośnie, bo zyski za 2021 r. mają być lepsze niż w 2020 r. i spółka może sprzeda w końcu biurowiec albo w 2021 r. (druga połowa) albo w 2022 r.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCHEM -1,48% 26,60 2021-09-23 16:48:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.