Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,92 zł , zmiana od tamtej pory: -30,28%

Re: Prokety medico

Zgłoś do moderatora
Projekty:  Platforma „CANCER PRINT”

Tworzenie nowych modeli tkankowych nowotworów raka piersi, jajnika oraz guzów mózgu do badania innowacyjnych kandydatów na leki opieramy o technologię biodruku 3D żywych tkanek. Pozwala to na dokładne naśladowanie interakcji komórkowych w mikrośrodowisku nowotworowym, poprawiając w ten sposób dokładność wyników badań.

Platforma „POST COVID 19 RECOVERY”

Projekt dostarczy ważnych danych na temat zmian epigenetycznych i podstaw molekularnych choroby COVID-19. Będą one stanowić platformę do dalszych badań kluczowych cząsteczek, które będą mogły być użyte w tworzeniu strategii terapeutycznych. Wykorzystanie opatentowanych przez Medicofarma Biotech S.A. związków niskocząsteczkowych pochodzenia naturalnego do przyspieszenia regeneracji tkanek po przejściu choroby wywołanej SARS-COV-2.

Kolejne projekty,
Tutaj będzie grubo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -0,74% 1,34 2022-05-25 16:40:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.