Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,55 zł , zmiana od tamtej pory: 11,61%

Re: Projekty

znawca... to czego tutaj szukasz i tracisz czas na pisanie o spółce, która jest bez perspektyw ???
Jak jest tak fatalnie to nie powinieneś tracić czasu na pidanie postów tylko zarabianie na championach!!
Poza tym widzę, że większość kolegów czarnowdzów to samce alfa bo mimo tego, że są negatywnie nastawieni do spółki to ydało im sie jeszcze pokłócić..
jack .. jak piszesz, że spółka może zarabiać jak będzie wróci na rynki zagraniczne to właśnie 2/3 przychodów mają z rynków zagranicznych.
Widzę, że wiesz o czym mowa więc czytam twoje wpisy z uwagą. Moim zdaniem programy odbudowy w UE , gdzie duż część kasy pójdzie na modernizację przemysłu , a u nas na przejśćie na gaz i biomasę spowoduje zwiększenie kontraktów dla takich firm jak ENI i Remak. Pytanie tylko czy oni będą chcieli pokazywać zyski???
Każdy ma swoją ocenę ryzyka. Ja mam swoją i mimo tego , że spadliśmy o 30% to nadal jestem przekonany, że perspektywy branży są bardzo dobre.
JS

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS 2,37% 1,73 2021-09-23 16:28:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.