Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,55 zł , zmiana od tamtej pory: 11,61%

Re: Projekty

Zgłoś do moderatora
tak Więcek nie ma pojęcia o zarządzaniu, to samorodek, trochę wizjoner kilka lat temu ale do póki były zlecenia to jakoś to się kręciło, słusznie piszesz ze wejście w GW czy GRI to była porażka, źle skalkulowana cena, to jego osobista decyzja, właściwie skalkulowana poprawnie ale potem rabat Stanisław dał i zmoczył, na budowie nie był pieniędzy na nic....paliwo do agregatu pracownicy przewozili w kanistrach,,, po prostu dramat i oszczędności i minus 100 mln zł

ten sen o potędze już nie wróci, ja nie widzę jakiś perspektyw do rozwoju

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS 2,37% 1,73 2021-09-23 16:28:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.