Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,00 zł , zmiana od tamtej pory: 24,80%

Re: Program motywacyjny zepchnie kurs na 20zł

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-04-24 o godz. 11:24 ~normal napisał(a):
> żeby motywować zdemotywowanych pracowników i rozdawać akcje które równie dobrze mogą kosztować 20 zł, wizjoner...

Facet oddaje własne akcje, żeby zapewnić dodatkowy kapitał na wynagrodzenia dla pracowników i nie obciążać budżetu spółki...
ale dla niektórych każdy powód do narzekania będzie dobry... dla akcjonariuszy to raczej dobra wiadomość, bo lepiej zmotywowani pracownicy być może szybciej zwiększą wartość firmy, a przez to i kapitalizację giełdową:-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 1,63% 62,40 2021-09-22 12:29:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.