Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  135,20 zł , zmiana od tamtej pory: -31,21%

Re: Prognozowany średni kurs akcji 220 pln

Zgłoś do moderatora
Oj Franc, Franc... Zrozum, że z 0,20 od posta to ty nie wyżyjesz. Szczególnie, że kompletne bzdury wypisujesz. Widzisz, tu na pokładzie została silna załoga, która ma kasę. Wchodzą nowi, którzy też mają kasę. A ty co masz? Masz pisać bzdury po 0,20 PLN od sztuki :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES -18,71% 93,00 2023-03-29 17:01:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.