Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,40 zł , zmiana od tamtej pory: -10,98%

Re: Problemy OZE ograniczają potencjał wodoru w Polsce

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-07-11 o godz. 18:54 ~koniec napisał(a):
> cyt.: "Problemy OZE ograniczają potencjał wodoru w Polsce
> (...) Jako największy problem związany z wodorem został wskazany brak odpowiedniej legislacji. – Minusem jest podwyższone ryzyko legislacyjne, a właściwe brak legislacji, która może być pewną niewiadomą. Znanym z doświadczeń ostatnich lat dużo problemów kiedy pewne ustawy wprowadzone np. dla energetyki wiatrowej zaskakująco zmieniały całe realia funkcjonowania rynku. Myślę, że dlatego aktywności wodorowe są mniej bankowalne niż by nam się wydawało. Mało który podmiot  wchodzi w wodór, dlatego że to się opłaca tu i teraz. (...) Opracował Aleksander Tretyn"
>
> źródło: https://biznesalert.pl/kupecki-problemy-oze-ograniczaja-potencjal-wodoru-w-polsce/
>
> Korekta na 19,50 - 20 zł w tym czy przyszłym miesiącu w KOŃCU ???? A może jej nie będzie (KOREKTY), tylko będzie DZIDA :-)))??
>

Twoje przewidywania sa do srania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -4,08% 23,50 2022-12-08 17:04:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.