Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,76 zł , zmiana od tamtej pory: -21,87%

Re: Próba przejęcia firmy o podobnym profilu co REMOR SOLAR

Zgłoś do moderatora
Im się będzie zwiększać skalę z kwartału na kwartał. Rynek Farm w 2021 to będzie kosmos więc masz lekką zapowiedź co będzie się działo. 1,2,3 kwartał razem 7 mln przychodu sam 4 kwartał 10 mln. 4Q to tylko przedsmak szaleństwa 2021,2022 i kolenych lat. Mocowania są niezbędne a najwiecej ich idzie na farmach - a one właśnie rozpoczynają swój boom dlatego masz już leki prognostyk w Q4.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMORSOL -5,46% 4,50 2021-11-30 14:19:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.