Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,66 zł , zmiana od tamtej pory: 12,12%

Re: Prezes wywalil akcje

Zgłoś do moderatora
Nie jest to odpowiedź na moje pytanie.

Zastanawia mnie jedno.

Prezes może wywalić akcje, żeby je potem skupić i sobie "dorobić" na różnicy kursu. Chociaż nie wiem, jak z legalnością takiego zabiegu, bo publikacja informacji oficjalnych właśnie na taki zabieg by pozwoliła.

Drugi wariant jest taki, że prezes wywala, bo wie, że nic z tego nie będzie i ucieka powoli ze spółki.

Kolejna sprawa, czy faktycznie to takie oczywiste, że społka bez długów na giełdzie ma potencjał do przejęcia. Nie jestem w temacie za bardzo, ale być może to wcale nie jest taki miód, żeby przejąć spółkę już istniejącą, nawet bez długów.

Może ktoś tutaj coś powie więcej poza trollowaniem lub naganianiem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN 8,82% 0,74 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.