Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: 3,25%

Re: Prezes to były zarządzający PZU. Za rok ocenicie

Zgłoś do moderatora
Ocenicie Prezesa po okresie rok dwa. Gospodarka jest rozpędzona. Dużo firm będzie chciało wejść na parkiet gpw NewConnect. Infoscan jest po restrukturyzacji i czeka na chętnych którzy przez odwrotne przejęcie szybko mogą zadebiutować na parkiecie. Prezes to człowiek wykształcony z licencjami i doświadczeniem. Poczekamy i ocenicie za rok dwa kto miał rację. Pesymisci i optymiści. Giełda należy do odważnych cierpliwych którzy mają czas żeby poczekać na efekty. Spekulanci zawsze wychodzą najgorzej. Udanego weekendu. Pozdrowionka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN 1,06% 0,67 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.