Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,90 zł , zmiana od tamtej pory: -71,38%

Re: prezes sie chwali wynikami i perspektywa poprawy

Zgłoś do moderatora
Nie nazwałbym tego chwaleniem, tylko rzeczywistym przedstawieniem tego co sie wydarzyło w I kw 2017 i co sie wydarzy w najbliższych 3-4 kwartałach. Warto dodać ze w kwietniu spółka pozyskała nowe finansowanie z Raiffeisen banku, co potwierdza zaufanie instytucji finansowych do tego co robi spółka. To wszystko sprawia, ze przyszłość Intersportu rysuje sie w różowych barwach. Jak przeanalizuje sie ostatnie dni notowań, to widać ze podaży praktycznie brak, a nieśmiały popyt jesli przerodzi sie w większy, to 3 zł miniemy bardzo szybko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 0,00% 0,83 2023-06-06 14:09:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.