Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,95 zł , zmiana od tamtej pory: 157,94%

Re: Prezes Przybyło w Parkiet.tv

Zgłoś do moderatora
Teraz jest czas aby pomagać lusziom,szpitalom,lekarzom którzy nas leczą.Pomoc na cele firmy w tak niskiej wysokości firmy z 9 miliardami przychodów to Kpina i czysty zabieg Marketingowy a kilkaset nieopisanych samochodów firmowych generuje potężne koszty i Zarząd nie działa,albo nie chce działać i nie widzi problemu.Orlen przeznaczył 100 milionów złotych! Jaka kwotę przeznaczyła firma AB i cały Zarząd firmy AB? Może firma zmniejszyła by pensje Zarządu o 50%,oraz pozostałe bezsensowne wydatki pogrożające Spółkę i zwoekszyła za zaoszczędzone środki pomoc dla Polaków w czasie pandemii na kilkanaście milioonów złotych.Do dzieła i działania! Nie czas na marketing ale realna pomoc!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -0,11% 46,30 2022-06-30 09:19:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.