Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,65 zł , zmiana od tamtej pory: 68,38%

Re: Prezes odwołany ESPI

Zgłoś do moderatora
~Bubek [92.223.79.*] - Buhahahahahaha , co za płytka ściema . I co jeszcze wymyślisz trolu spadziowy ? Widać ,że już Wam kończą się pomysły w wymyślaniu farmazonów , bo łapiecie się tanich chwytów na fakowe ESPI . Za chwile będziecie zmieniali nicki i pisali pod tym samym IP .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 1,12% 65,08 2022-06-29 14:03:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.