Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,40 zł , zmiana od tamtej pory: -80,32%

Re: Prezes o zawieszeniu (wyjasniają) i biznesie (rozmawiają)

Zgłoś do moderatora
Jest na stronie Bankiera.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/KNF-zazadal-zawieszenia-notowan-spolki-z-gieldy-Akcjonariuszem-jest-w-niej-byly-pilkarz-reprezentacji-8410332.html

Oświadczenie Intelligent Gaming Solutions
W związku Uchwałą GPW Nr 879/2022 z dnia 22 września oraz z licznymi pytaniami akcjonariuszy do Zarządu Intelligent Gaming Solutions S.A. (IGS S.A.) (w trakcie zmiany firmy na: Milisystem S.A.) oświadczam, że Spółka nie dysponuje żadnymi innymi informacjami w przedmiotowej sprawie.
Powodem zawieszenia w rozumieniu KNF były okoliczności, z których wynika, że obrót akcjami był dokonywany w warunkach wskazujących na możliwość naruszenia interesów inwestorów. Jednocześnie Zarząd Intelligent Gaming Solutions S.A. informuje, że skieruje do Komisji Nadzoru Finansowego wniosek o odwieszenie obrotu akcjami Spółki.
Zarząd IGS S.A, podkreśla, że spółka prowadzi normalną działalność operacyjną czego dowodem są podane do publicznej wiadomości ostatnie raporty bieżące:
  • Podpisanie umowy o zawarciu współpracy z Drone Hub Group sp. z o.o.
  • (Raport bieżący nr 26 / 2022 z dnia 22 września 2022 r.)
  • Podpisanie umowy o zachowanie poufności z Glomex MS Polska sp. z o.o.
  • (Raport bieżący nr 25/2022 z dnia 20 września 2022 r.)
  • Podpisanie trójstronnego listu intencyjnego z podmiotami produkującymi
  • i obsługującymi bezzałogowe statki powietrzne, drony i stacje dokujące
(Raport bieżący nr 24/2022 z dnia 15 września 2022 r.)
Dodatkowo, Zarząd IGS S.A. zwraca uwagę na fakt szybkiej realizacji zapowiedzi biznesowych Spółki. 15 września doszło do podpisania trójstronnego listu intencyjnego, który już po tygodniu zaowocował zawarciem umowy.
Celem Zarządu Intelligent Gaming Solutions S.A. jest szybkie wyjaśnienie sprawy z Komisją Nadzoru Finansowego oraz dalsze prowadzenie działań, których celem jest generowanie wartości dla akcjonariuszy Spółki, w tym również odwieszenie obrotu akcjami. Spółka deklaruje pełną współpracę
z organem nadzoru w celu jak najszybszego wyjaśnienia tej sprawy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILISYS 0,00% 1,85 2023-12-01 16:02:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.