Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,60 zł , zmiana od tamtej pory: -10,47%

Re: Prezes mówi że wystawili 102mega farm po 1mln euro za megawat.więc..

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-07-30 o godz. 21:10 ~Radek napisał(a):
> Akurat po co tracić czas na pisanie i snuć domysły i przypuszczenia ,skoro papier nie dla ciebie .Po co skoro Cichy z Januarym się dogadali i Prezes wie lepiej od ciebie i jest bardziej zorjentowany ,skoro wykłada 100 baniek na stół .

TAKIE HILE WARUJA DZIEN I NOC WIEC MAJA JAKIS INTERES

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -0,52% 7,70 2022-11-25 15:28:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.