Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,75 zł , zmiana od tamtej pory: -4,00%

Re: Prawo poboru 8 lipca

Zgłoś do moderatora
Nie trzeba mieć akcji na koniec dzisiejszego dnia, tylko można było już sprzedać wczoraj rano po odcięciu, niestety widłowy zatrzymał notowania.

https://ppcg.com.pl/prawopoboru,strony,6,81.php
"3) W dniu prawa poboru (czyli 3 sesje wcześniej od podanej daty), od ceny akcji zostaje odjęta wartość prawa poboru. W tym dniu możesz już akcje sprzedać. Za trzy sesje na Twoim rachunku zostaną zaksięgowane prawa poboru."

Jakby co to stary poradnik i kiedyś były trzy sesje, teraz są tylko dwie.

Ogólnie wydaje mi się, że ktoś ustawił zlecenie kupna w okolicy tych wczorajszych 2,15zł i zapomniał o nim, po odcięciu PP zlecenie się zrealizowało, a widłowy zamknął notowania. Nie ma żadnej informacji pod którą miałoby tak rosnąć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LABOCANNA 1,93% 2,64 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.