Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  339,00 zł , zmiana od tamtej pory: 32,15%

Re: Prawie 2x wyższy zysk niż CDP, a kaptalizacja 10x mniejsza...

Zgłoś do moderatora
Pełna racja!!

Osobiście nie posiadam akcji Grupy Kęty, bo zainwestowałem wszystko w banki, ponieważ są w chwili obecnej w dołku i zamierzam je dopiero po kilku lat, jak wszystko wróci do normy sprzedać. Myślę, że tak szybko z tego dołku się nie odbiją i zamierzam tam jeszcze sporo zainwestować zanim odbiją.

Jeśli ktoś ma akcje Grupy Kęty, to gratuluję, ponieważ to jest jedna z najsolidniejszych spółek w Polsce. Fundamentalnie nie do pokonania. Niestety Polski rynek akcji jest specyficzny. Dużo małych inwestorów z nadzieją na szybką kasę. Mylą giełdę z kasynem. Ale większość społeczeństwa lubi przepłacać i tracić i dorabiać GPW oraz Maklerów.

CD Projekt ładnie szedł w górę, ale tylko przez wysokie oczekiwania i spekulację. Nie jestem hazardzistą i nigdy w życiu nie zainwestował bym w tą spółkę przy takiej cenie. W Kęty jak najbardziej. Nie oczekujcie że wartość akcji Grupy Kęty wzrośnie kilkakrotnie w ciągu paru lat, ale można się przez kolejne lata spodziewać solidnej dywidendy oraz delikatnego, nieprzesadzonego wzrostu wartości.

Dobra i solidna inwestycja. A jak chcesz się szybko wzbogacić to idź do kasyna i postaw cały majątek na jedną kartę.


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY -3,55% 448,00 2020-07-10 17:00:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.