Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,19 zł , zmiana od tamtej pory: -49,70%

Re: PRAWDA O WIELKIM COLUMBUSIE I SAULE?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-22 o godz. 12:00 ~Romek napisał(a):
> I co w zwiazku z tym? Poratuja bankruta???

CZY BOS I KRUSZEWSKI ZAINWESTOWALI W BANKRUTA SETKI MILIONOW ZŁ I TERAZ CZEKA NOWA EMISJA NA NASTEPNE SETKI MILIONOW.TROCHĘ ZASTANOWIENIA, GDYBY CI DUZY TERAZ CHCIELI TO KURS DO KONCA ROKU NA NOWYCH SZCZYTACH, ZOBACZ ILE AKCJI MAJA 4 DUZI GRACZE, TE FF TO PESTKA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 0,99% 9,15 2022-05-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.