Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,05 zł , zmiana od tamtej pory: -49,81%

Re: PRAWDA O WIELKIM COLUMBUSIE I SAULE?

Zgłoś do moderatora
Szczególne zainteresowania
Rothschild & Co doradza we wszystkich sektorach leżących w kregu zainteresowania inwestorów finansowych. W ciągu ostatnich 12 miesięcy warszawski zespół doradzał klientom PE między innymi w transakcjiach w sektorach Leisure, Infrastructure, Pharma, Healthcare, Construction, Building Materials, Industry.
Wspólnicy, gł. udziałowcy
Jedynym udziałowcem jest Rothschild & Co Europe BV kontrolowany przez Rothschild & Co.

Profil - Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych - PSIK - Rothschild & Co

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 0,44% 9,06 2022-05-13 17:03:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.