Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,50 zł , zmiana od tamtej pory: -58,72%

Re: PRAWDA O WIELKIM COLUMBUSIE I SAULE?

Zgłoś do moderatora
Niezależnie jak będziesz zaklinał i jak dużą czcionką będziesz pisał, kapitalikami czy wersalikami - inwestorów wali czy będzie Morgan, Rotschild czy Morgan Freeman. Interesuje nas ROE, C/Z, C/WK, EBITDA i inne rzeczy, których nie rozumiesz.

A te w CLC są na słabych poziomach, co gorsze nie widać jakichkolwiek perspektyw na poprawę, jest za to gigantomania i blebleble.
Nasz rodzimy Zielak to niestety nie MUSK, tematy trzeba dowozić (np. NEXITY, za chwilę CLC)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -1,23% 8,05 2022-05-20 17:03:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.