Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,47 zł , zmiana od tamtej pory: -58,65%

Re: PRAWDA O WIELKIM COLUMBUSIE I SAULE?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-18 o godz. 23:46 ~oze napisał(a):
> 14 CZERWCA 2021 UMOWE Z BANKIEM ROTHSCHILD
> 14 CZERWCA 2021 ROKU PREZES ZBYL 75,2 TYSIACA AKCJI COLUMBUSA NIEZNANEMU PODMIOTOWI
> NASTEPNIE PREZES ZIELINSKI ODWIEDZA USA I NIEDAWNO NA NASZ RYNEK CZYLI NC ZAWITAL NAJWIEKSZY FUNDUSZ CZYLI MORGAN.TERAZ NAJWAZNIEJSZA RZECZ KTO JEST GLOWNYM UDZIALOWCEM MORGANA?

MOJE PYTANIE JEST TAKIE CZY COLUMBUS -SAULE STANIE SIE JAKO NAJWIEKSZY ŚWIATOWY POTENTAT TAKI JAK GOOGLE, MICROSOFT CZY YUOTUBE.MOZE DZISIAJ TO ZABRZMI SMIESZNIE ALE COS WIELKIEGO SIE SZYKUJE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -1,23% 8,05 2022-05-20 17:03:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.