Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,47 zł , zmiana od tamtej pory: -53,47%

Re: PRAWDA O WIELKIM COLUMBUSIE I SAULE?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-18 o godz. 23:46 ~oze napisał(a):
> 14 CZERWCA 2021 UMOWE Z BANKIEM ROTHSCHILD
> 14 CZERWCA 2021 ROKU PREZES ZBYL 75,2 TYSIACA AKCJI COLUMBUSA NIEZNANEMU PODMIOTOWI
> NASTEPNIE PREZES ZIELINSKI ODWIEDZA USA I NIEDAWNO NA NASZ RYNEK CZYLI NC ZAWITAL NAJWIEKSZY FUNDUSZ CZYLI MORGAN.TERAZ NAJWAZNIEJSZA RZECZ KTO JEST GLOWNYM UDZIALOWCEM MORGANA?

WAZNE PYTANIE JEST TEZ DRUGIE KTO NABYL TE AKCJE I DO CZEGO MOGLY POSŁUZYC?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 0,44% 9,06 2022-05-13 17:03:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.