Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 43,82%

Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów

Zgłoś do moderatora
Szorty to BoB i Jas bierze na wakacje jak idzie na ryby:-) Tutaj probuja lapac w kaloszach i pewnie nie jeden sie na nich przejechal a po wypowiedziach wyzej to widze, ze sa tu dobre kilka lat. Zadnemu inwestorowi, ktory zekomo stracil na jakies spolce nigdy by sie nie chcialo tyle czasu siedziec od rana do wieczora i pisac na forum bankiera. Latami!! Druga rzecz jest taka, ze dzialalnosc jasia zwiekszyla czestotliwosc kilka tygodni przed premiera. Stara sie obrzydzic Spolke jak najwiekszej ilosci osob. Jak dlugo czesc osob bedzie tak naiwna, zeby wierzyc blaznom z bankier czas pokaze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -1,39% 1,28 2020-11-26 11:09:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.