Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 75,28%

Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów

Zgłoś do moderatora
Jesteś kolejnym nickem któregoś z wielu, wielu przegrywów, którzy w ciągu lat zniknęli z forum. Przegrywów, którzy nie zniknęli dlatego, że wykupili willę na Bahamach i wylegują się na plaży z drinkiem, tylko tych, którzy naganiali na wzrosty, pisali o odpałach, drugich cedepach i widzieli kurs na 2, 5, 10 złotych. To, że nie używasz swojego poprzedniego nicka jest dowodem na to, że ja miałem rację, bo żaden odpał nie nastąpił, natomiast stan spółki jest bliski temu, który opisywałem.

Możesz sobie wymyślać bzdury o moich tożsamościach, stratach, koniecznie dodaj, że jestm byłym pracownikiem, wywalonym na pysk przez Mareczka, pracownikiem konkurencji i oczywiście nawet sam nie potrafię zawiązać sobie butów :) Pisz, pośmieję się tak, jak śmiałem się z ciebie pod twoim poprzednim nickiem. A ty niedługo znów podkulisz ogon i znikniesz z forum do czasu kolejnego snu o przełomowej grze od CIG :)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -1,27% 1,56 2021-06-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.