Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 78,99%

Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów

Zgłoś do moderatora
No to może daj link do tych wypowiedzi, bo jak na razie dałeś link do wątku, w którym nic takiego nie pada. A może nie rozróżniasz moich wypowiedzi, od podszywających się pode mnie trolli, jak Jaś [193.0.194.*]. Jedyny konkret jest taki, że kurs jest kilkanaście procent niżej od czasu, w którym wówczas pisałeś i to pomimo ostatnich wzrostowych sesji. W międzyczasie można było zarobić na spekulacyjnych odbiciach i w pełni zgodzę się z tym, że CIG to spółka nadająca się do spekulacji. Rzecz w tym, że tu nie ma co analizować, ani się o co spierać, bo spekulacyjne ruchy w górę i w dół zależą wyłącznie od decyzji spekulanta.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 0,19% 1,59 2021-06-23 17:02:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.