Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 56,85%

Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów

Zgłoś do moderatora
Masz rację na niczym nie musisz się znać. Nawet na czytaniu ze zrozumieniem. Co do CIG-u jak mówiłem dwa lata temu o kolejnej produkcji opartej na SGW3 wyśmiałeś mnie wpominająć o bankructwie CIG-u i braku perspektyw na jakiekolwiek nowe gry. Za chwilę wyjdzie właśnie SGWC więc na gamedevie również nie bardzo się znasz. Na razie kurs jest dołowany ale w między czasie można było sporo zarobić na odbiciach o czym z łaski swojej nie wspominasz. Myliłeś się tyle razy Jasiu, a żebyś zrozumiał to energetykę podałem jako przykład prognozy, która akurat się sprawdzi. Co jak widać ma miejsce. Podobnie jak pozostałe.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 0,43% 1,40 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.