Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 56,85%

Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów

Zgłoś do moderatora
Dałeś link do wątku pisanym przy poziomie 1,17 pln, zmiana od tamtej pory: -23,93%.
Nie bardzo wiem, o jaki komentarz ci chodzi i nie bardzo rozumiem, co oznacza, że "nie raczyłem odpowiedzieć"? Nie mam obowiązku odpowiadania na każdy post. W jednym z postów wątku piszesz, że rekomendujesz kupuj CIG. Pisałeś to przy 1,11 pln, zmiana od tamtej pory: -19,53%. To chyba mówi samo za siebie. Żadnych tez, do których można byłoby się odnieść nie odnalazłem, więc jeżeli chodzi ci o coś konkretnego, to wskaż to konkretnie
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-dm-bos-zaktualizowal-reko-m-in-dla-cig,31494159.html 

A co do energetyki, to nie rozumiem, dlaczego oczekujesz ode mnie komentarza. Nie interesuję się energetyką, nie siedzę w tej branży, więc mówiąc krótko nie znam się na niej, bo nie muszę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 0,43% 1,40 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.