Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 75,28%

Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów

Zgłoś do moderatora
Ok. Jasiu mam 5 min. wolnego więc poproszę o odniesienie się do mojego komentarza z sierpnia, na który nie raczyłeś odpowiedzieć. Nadal podtrzymuję to co pisałem o energetyce i CIG. Tutaj zarobi się w przeciwieństwie do branży energetycznej. Przynajmniej tej w państwowym wydaniu.

oto źródło i pytanie na końcu wciąż bez odpowiedzi:

https://www.bankier.pl/forum/temat_re-dm-bos-zaktualizowal-reko-m-in-dla-cig,32942583.html

a to coś na poparcie mojej tezy:

https://www.cire.pl/item,189296,1,0,0,1,0,0,sasin-podwyzki-cen-pradu-dla-indywidualnych-odbiorcow-nie-bedzie.html#komentarz

nie będę się rozpisywał ale jeżeli miałbym gdzieś wskazać na trupy w szafie to w energetyce jest ich tyle, że szafa już pęka ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -1,27% 1,56 2021-06-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.