Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 58,19%

Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów

Zgłoś do moderatora
@antyjas
"Z jednej strony cieniasie forum cię bawi a z drugiej przezywasz łapki w dół. Z kogo próbujesz zrobić głupka? Daj odpocząć paluszkom. Tak z ciekawości robicie sobie nawzajem fellatio z bobkiem i Cig’em?"

Wiesz, ze takie teksty sa jawnym swiadectwem rozpaczy?
- Nie jestes w stanie wygrac na argumenty z @Jaś'em, bo nie masz kompletnie wiedzy.
- Nawet gdybys byl osoba z wiedza, nie bylbys w stanie ich znalezc do solidnej kontry.
- Nie wiesz jak uderzyc w czuly punkt przeciwnika, z ktorym nie masz szans....
- ...wiec chwytasz sie najnizszych zagran, piszac teksty jak ten powyzej, jednoczesnie dajac sobie jednoznaczne swiadectwo...ktorego fakt tak naprawde nie ma dla ciebie kompletnego znaczenia, bo jestes przyparty do muru.

Dobrze, ze ten cyrk konczy sie za pare dni. Moze koledze @Stary zostanie jeszcze troche popcornu, to chetnie pozycze, bo on juz raczej niczego nie przelknie po tym co go spotka... :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 0,86% 1,40 2021-08-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.