Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 57,74%

Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów

Zgłoś do moderatora
Oho, widzę, że prawda straszliwie was boli, a wypisywanie bzdur przynosi ulgę :) Bardzo dobrze! Poczytajcie sobie jeszcze raz o wszystkich podobieństwach premiery SGWC z premierami poprzednich gier CIG: o rzekomym poprawieniu AI przed premierą SGW3, o wycięciu multiplayera w SGW3 i dodaniu tego trybu, gdy mało kogo to już obchodziło, o sprzedaży akcji przez prezesa, bo "też ma prawo do zysku", o stosunku tegoż do marketingu, etc. etc. Linków już nie wklejam, bo widzę, że pilnie śledzicie forum, to na pewno znajdziecie odpowiednie wątki. Ale w szczególności obejrzyjcie sobie wykres z ostatniego roku, a najlepiej z okresu od ogłoszenia SGWC w sierpniu 2018 :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 0,43% 1,40 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.