Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 57,18%

Re: Prawda o Jasiu

Zgłoś do moderatora
Odpowiem ci tylko tyle buhhahahhahahhahahahahahha ogrze :O):):) Poza tym mnie twoje opinie nie interesują raczej śmieszą i to bardzo np to że kurs się zatrzymał przy 90 gr jeszcze nic nie znaczy a zatrzymał się po 7% wzroście ! :):):) byhahhahahaha jesteś beznadziejnym ogrem krótko i na temat

Twoj wykres pokazuje wiecej 'szkod' nawet niz moj :D , wiec o czym my wogole mowimy :) .
A te 21% straty sa faktem, przy ktorym cieszysz sie jak glupi (co wskazuje, ze albo jestes skrajnie zrozpaczony albo nie masz wogole tego papiera).

skoro mój wykres pokazuje wiecej szkód to może czas do okulisty się wybrać buhahhahhahah::):) bo masz problem ze wzrokiem :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -0,36% 1,39 2021-08-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.