Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 57,74%

Re: Prawda o Jasiu

Zgłoś do moderatora
@stary
"w czwartek odbicie od poziomu 0,72 co było ważną strefą wsparcia zamknięcie tego dnia +4% a na wykresie powstała formacja młota która została potwierdzona dużym popytem następnego dnia +7%"

Jak to milo czytac, jak nawet z wykresu ktory linkujesz, wyciagasz tylko pojedyncze, twoim zdaniem, pozytywne informacje :) .
Nie potrafisz dostrzec, ze kurs wlasnie dotarl do pierwszego dlugoterminowego oporu przy ~90gr...i jakims cudem tam sie zatrzymal :) . Druga sprawa, w przypadku tak skrajnie negatywnych informacji jak wyprzedaz akcji przez prezesa/klamstwo z multi/klamstwo z kampania marketingowa i cala masa wiecej.....ktore to informacje zaskutkowaly pieknym spadkiem z ostatnich dni, sila ich przekazu jest duzo silniejsza od 'czystej' techniki. Wielokrotnie powtarzalem, ze na tak smieciowych spolkach, latwych do zmanipulowania, nie mozna silnie bazowac na AT, w takim stopniu jak na innych.....a ty wycieles wykres, ktory daje jasny negatywny przekaz i jeszcze sie cieszysz :) .
Twoj wykres pokazuje wiecej 'szkod' nawet niz moj :D , wiec o czym my wogole mowimy :) .
A te 21% straty sa faktem, przy ktorym cieszysz sie jak glupi (co wskazuje, ze albo jestes skrajnie zrozpaczony albo nie masz wogole tego papiera).

PS. Dodaj jeszcze pare 'buaha', to napewno doda powagi twoim wypocinom..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 0,43% 1,40 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.