Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 57,74%

Re: Prawda o Jasiu

Zgłoś do moderatora
Ogrze beznadziejny masz z dziennego :

link
 
w czwartek odbicie od poziomu 0,72 co było ważną strefą wsparcia zamknięcie tego dnia +4% a na wykresie powstała formacja młota która została potwierdzona dużym popytem następnego dnia +7%

Tu masz linka do tego co to jest młot bo bo twoich wypowiedziach widać że wiedzy masz mniej n iż zero buhahhahhaha
link 

Drugi raz nastawiłem popcorn ogrze dawaj dalej :) buhahhahahahhgahahhahahahahahahahahahahahaha
 
PS zawołaj twojego przydupasa jasia do pomocy w ogrowaniu buhahhahhaha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 0,43% 1,40 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.